Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leeds – Leicester, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w poniedziałek 2 listopada 2020 roku, o godzinie 21:00.

Leeds przystępuje do tego meczu po bardzo dobrym występie i wyjazdowej wygranej 0:3 z Aston Villa w poprzedniej kolejce Premier League.

Leeds jako beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, radzi sobie na początku sezonu bardzo dobrze. Dotychczasowy bilans 3 wygrane 1 remis oraz 2 porażki robi dobre wrażenie, zwłaszcza że piłkarzom Leeds przyszło się już zmierzyć z takimi potentatami jak Liverpool czy Manchester City.

W tabeli Leeds zajmuje 7 miejsce z 10 punktami na 6 meczów.

Leicester w środku tygodnia wygrał swój kolejny mecz w fazie grupowej Ligi Europy, tym razem na wyjeździe z AEK Ateny 1:2. Wcześniejsza wygrana z Zorią Ługańsk 3:0 daje drużynie angielskiej prowadzenie w grupie G.

W Premier League Leicester w poprzedniej kolejce zaliczył ważne zwycięstwo z Arsenalem Londyn, na wyjeździe 0:1. Było to przełamanie dla Lisów ponieważ wcześniej przegrali 2 mecze z rzędu.

W tabeli Leicester zajmuje 5 miejsce z 12 punktami na 6 rozegranych dotychczas meczów.

Dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Na przeciw siebie staje Leicester który ostatnimi czasy gra bardzo dobrze, jest w zwyżkującej formie, a ich ofensywa działa bez zarzutu, dlatego spodziewam się otwartego meczu, bo Leeds również pokazało już że stawia na ofensywę i nie boi się atakować, grając nawet z teoretycznie silniejszym przeciwnikiem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 listopada, 21:00BTTS (co to jest?)1.56 (Wynik – 1:4)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.