LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leicester – Aston Villa rozgrywany w ramach Pucharu Ligi Angielskiej, w środę 8 stycznia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Leicester
Gracze Leicester po kilku nieudanych meczach znowu złapali swoją bardzo dobrą formę.

Leicester nie miał trudnego zadania, pokonując u siebie, 2:0 Wigan Athletic w Pucharze Anglii w zeszłą sobotę.

Zanotowali konkretny i solidny start w meczu, zdobywając prowadzenie dzięki samobójczej bramce zdobytej w 19. minucie. Podwoili prowadzenie w 40 minucie dzięki Barnesowi.

W drugiej połowie gracze Leicester kontrolowali mecz jednak bez zbędnego ryzyka i podnoszenia tempa gry.

Drużyna przystępuje do tego meczu także po dwóch wyjazdowych zwycięstwach z rzędu w Premiership, z Newcastle 0:3 i West Ham 1:2. W tabeli są na drugiej pozycji z przewagą punktu nad trzecim Manchesterem City.

Środkowy obrońca Benkovic (1/0) doznał kontuzji, podobnie jak inny środkowy obrońca Morgan (7/0).

Aston Villa odpadła z Pucharu Anglii, mimo że zespół grał z drużyną występującą w Championship czyli Fulham i mógła w tym meczu wykonać dużo lepszą pracę.

Przegrali ten mecz 2:1, całkiem zasłużenie, ponieważ gracze The Villans grali bardzo pasywnie w pierwszej połowie. Mecz stał się bardziej interesujący w drugiej części, ale tempo podniosła tak na prawdę drużna Fulham, która objęła prowadzenie jako pierwsza.

Chociaż goście wyrównali w 63. minucie za sprawą El-Ghazi, nie byli w stanie poradzić sobie z gospodarzami, którzy po prostu stworzyli więcej sytuacji, a także zasłużyli na więcej bramek.

Jeśli chodzi o Premier League, to Aston Villa wygrała ostatnio na wyjeździe 1:2 z Burnley w nieco zaskakujący, ale zasłużony sposób, ponieważ gospodarze wyglądali strasznie pasywnie przez cały mecz.

Występ napastnika Davis’a (6/0) jest wątpliwy, a kontuzjowani są bramkarze Steer (1/0), Heaton (20/0), napastnik Wesley (21/5), pomocnik McGinn (18/3) i lewy obrońca Targett (14 / 1).

Na takim etapie rywalizacji (półfinał) oczekuję od obu drużyn pełnego zaangażowania. Mając to na uwadze, wszystko poza łatwym zwycięstwem Lisów będzie niespodzianką.

Nie tylko są znacznie lepsi indywidualnie, ale zespół gra ze znacznie większą płynnością przez cały sezon i powinien kontrolować wynik przez cały mecz. Ponieważ jest to faza pucharowa, myślę, że Villans będę mieli wiele problemów w obronie gdy zaczną ryzykować i przechodzić do ofensywy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 stycznia, 21:001 (HA: -1.5)1.86 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *