LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leicester – Crystal Palace, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka w BETCLIC z kodem promocyjnym: FORVIP500

Leicester walczy w tym sezonie o awans do Ligi Mistrzów, ale aby osiągnąć ten cel musi zająć co najmniej 4 miejsce w tabeli. Ta sztuka nie udała im się w poprzednim sezonie tracąc TOP4 w ostatniej kolejce sezonu, więc tym razem zapewne popularne Lisy nie będą chciały powtórzyć tego błędu.

Aktualnie drużyna Leicester zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 59 punktów i przewagą 4 oczek nad 5 zespołem.

W poprzedniej kolejce Leicester wygrało u siebie bez większych problemów z West Brom 3:0. Była to ważna wygrana przerywająca serię 2 kolejnych porażek w Premier League.

Crystal Palace w tym sezonie praktycznie nie walczy już o nic. Zajmuje w tabeli 13 pozycję z 38 punktami na koncie po 31 kolejkach i przewagą 11 punktów nad strefą spadkową.

Crystal w poprzedniej kolejce uległo u siebie Chelsea 1:4. Drużyna dzisiejszych gości wygrała tylko 1 z poprzednich 6 spotkań w Premier League.

Leicester ma o co walczyć i z pewnością zrobi wszystko, aby ten mecz wygrać. Gra u siebie, przeciwko drużynie która nie ma większej motywacji, i jest w słabej formie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 kwietnia, 21:0011.50 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *