Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leicester – Napoli, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 16 września 2021 roku, o godzinie 21:00.

Lisy w poprzednim sezonie rzutem na taśmę straciły szansę na TOP4 w lidze i awans do Ligi Mistrzów , ale na pewno zrobią co w ich mocy, aby dobrze zaprezentować się w nadchodzącym sezonie Ligi Europy.

Rywalizują w grupie z Napoli, Legią i Spartakiem Moskwa. Obiektywnie patrząc mają obok Napoli najsilniejszy skład w tej grupie, więc zajęcie pierwszych dwóch miejsc nie powinno być problemem.

Po trzech kolejnych zwycięstwach od początku nowego sezonu w Serie A, włoska drużyna udaje się do Anglii, a ich morale jest bardzo wysokie.

Ich ostatni pozytywny wynik przeciwko Juventusowi u siebie z pewnością zwiększa ich pewność siebie i sądząc po ich ogólnym występie, nie sądze, by wybrali bardziej pasywną grę w nadchodzącym starciu.

Dwie najlepsze drużyny w grupie C zmierzą się w czwartek wieczorem i na pewno obie dadzą z siebie wszystko, aby zanotować pozytywny wynik na otwarciu.

Leicester jest bardzo niebezpieczne z kontry, ale prawie to samo można powiedzieć o Napoli, więc spodziewam się bramek z obu stron w tym meczu, ponieważ żadna z nich nie zyska wiele, decydując się na bardziej defensywną postawę. Obie drużyny mają ogromny potencjał ofensywny.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 września, 21:00
BTTS1.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.