LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Malta – Łotwa, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w niedzielę 6 września 2020 roku, o godzinie 20:45.

Malta w pierwszej kolejce tegorocznej edycji Ligi Narodów przegrała na wyjeździe z Wyspami Owczymi 3:2.

Drużyna Malty od 25 minuty przegrywała 1:0, lecz zdołała nawet wyjść na prowadzenie po golach w 37 oraz 73 minucie gry. Końcówka meczu należała jednak do gospodarzy którzy strzelili zwycięskie gole w 87 oraz 90 minucie.

Malta była więc bardzo blisko pierwszego od marca 2019 roku zwycięstwa, kiedy to pokonała również Wyspy Owcze 2:1 grając u siebie.

Łotwa w pierwszej kolejce tylko zremisowała u siebie z Andorą 0:0. Po drużynie Łotwy można się było jednak spodziewać więcej. Gospodarze zmarnowali w 56 minucie rzut karny, a od 71 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Gutkovskisa z Rakowa Częstochowa.

W eliminacjach EURO, Łotwa będąc m.in. w grupie z Polską przegrała pierwszych 9 meczów, by na zakończenie eliminacji wygrać u siebie z pewną awansu Austrią 1:0.

Malta ma szansę na jedną z nielicznych wygranych, a za przeciwnika ma niezwykle słabą drużynę Łotwy która nie potrafi wygrać u siebie z Andorą. Atut własnego boiska i głód wygranych podziała mobilizująco na Maltę i tego meczu nie przegra.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 września, 20:451X1.90 (Wynik – 1:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.