Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Manchester City – Lyon, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w sobotę 15 sierpnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów, rozgrywany na neutralnym stadionie w Lizbonie. O awansie zadecyduje tylko jedno spotkanie.

Manchester w poprzedniej rundzie miał niebywale trudne zadanie. Na drodze The Citizens stanął Real Madryt jednak angielska drużyna pokazała, że w tym sezonie jest zdeterminowana by zdobyć upragnioną Ligę Mistrzów, wygrywając dwa razy po 2:1.

Mecz rewanżowy rozgrywany był 7 sierpnia, a Manchester wygrał go po golach Sterlinga w 9 oraz Gabriela Jesusa w 68 minuciue gry, honorowe trafienie dla Reali zaliczył Benzema w 28 minucie.

Lyon w poprzedniej rundzie sprawił ogromną niespodziankę eliminując Juventus Turyn. W pierwszym meczu Lyon wygrał 1:0, a w rewanżu już w 12 minucie Lyon na prowadzenie wyprowadził Depay, Juventus było stać tylko na dwa gole Ronaldo.

Pod koniec Lipca Lyon przegrał jeszcze po rzutach karnych, finałowy mecz Pucharu Ligi Francuskiej z PSG.

Lyon rozegrał po wznowieniu rozgrywek dwa mecze i dwa przegrał, co wskazuje na ich niezbyt wysoką formę i brak ogrania. Myślę, że Manchester bez problemu poradzi sobie z tą niezbyt trudną przeszkodą w drodze do finału.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 sierpnia, 21:001 (HA: -1,5)1.69 (Wynik – 1:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.