Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Manchester City – Manchester United, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w niedzielę 7 marca 2021 roku, o godzinie 17:30.

Manchester City pewnie zmierza po tytuł Mistrza Anglii, prowadząc zdecydowanie po 27 rozegranych kolejkach. Ich przewaga nad drugim Manchester United to już 15 punktów.

The Citzens, aż niewiarygodne, ale wygrali 21 ostatnich meczów licząc wszystkie rozgrywki w jakich występują.

Przystępują do tego meczu po wygranej z Wolves u siebie 4:1. O przewadze graczy Manchesteru niech świadczy przewaga w posiadaniu piłki 72% – 28% oraz w strzałach na bramkę 10-1.

Nie jest to odosobniony przypadek, bo praktycznie w każdym z ostatnich meczów gracze The Citizens mają ogromną przewagę nad przeciwnikami.

Manchester United jak już wspomniałem zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów po 26 meczach.

W poprzednich spotkaniach Czerwone Diabły zremisowały bezbramkowo dwa mecze. W lidze z Chelsea na wyjeździe oraz z Lidze Europy z Ralem Sociedad u siebie i awansowały do kolejnej rundy.

Mecz na szczycie tabeli Premier League, ale moim zdaniem gospodarze wygrają go bez problemów. Jest to drużyna która gra aktualnie galaktyczny futbol, i Manchester United, który nie gra olśniewająco w ostatnich tygodniach nie będzie w stanie wytrzymać tempa narzuconego przez graczy City.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 marca, 17:3011.61
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.