Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Manchester United – Wolves, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 1 lutego 2020 roku, o godzinie 18:30.

Manchester United
W tabeli Premier League obie drużyny mają po 34 punkty.

Manchester United przystępuje do tego meczu po dość niespodziewanym, wyjazdowym zwycięstwie w Pucharze Anglii z Manchesterem City. Czerwone Diabły nie były faworytem tego spotkania rewanżowego (pierwszy mecz wygrali The Citizens 1:3), jednak po bramce Maticia w 35 minucie gry, mogli świętować to prestiżowe zwycięstwo.

W międzyczasie United wyeliminowali jeszcze z Pucharu Ligi zespół Tranmere wygrywając na wyjeździe 0:6, a było to niejako zrehabilitowanie się za dwie porażki ligowe, najpierw z Liverpoolem, a następnie u siebie z Burnley – obie po 2:0.

W tabeli Premier League United zajmują 5 miejsce z 34 punktami i stratą już 6 punktów do 4 miejsca.

Gracze Wolves w poprzednim meczu z Liverpoolem u siebie, zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak przegrali 1:2 po golu w końcówce meczu, strzelonego przez gości.

Walczyli jak równy z równym pokazując dobrą jakość w ofensywie. Ogólnie rzecz biorąc Wolves po kilku słabych meczach wrócili do bardzo dobrej dyspozycji.

W tabeli zajmują 7 miejsce z taką samą ilością puntków jak Manchester United – jest to więc bardzo ważny mecz dla układu tabeli.

Manchester jest po dwóch porażkach w lidze i na pewno będzie się chciał zrehabilitować. Trafia jednak na bardzo niewygodnego przeciwnika w bardzo dobrej formie, co udowodnili piłkarze Wolves w meczu z Liverpoolem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 lutego, 18:30BTTS (co to jest?)1.87

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.