Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz M’Gladbach – Bayern Monachium, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w piątek 13 sierpnia 2021 roku, o godzinie 20:30.

Gladbach nie zagra w tym sezonie w europejskich pucharach bowiem w poprzednim zajęli 8 miejsce, tracąc 1 punkt do miejsc premiowanych grą w Europie i na pewno będzie to jeden z celów w nadchodzącym.

Po przyzwoitym występie w przygotowaniach, kiedy udało im się odnieść trzy zwycięstwa z pięciu meczów. Gladbach odniosło zwycięstwo w swoim pierwszym meczu o stawkę w tym sezonie, pokonując Kaiserslautern na wyejździe w DBF Pokal.

Gladbach wypada pozytywnie, ale Bawarczyków należy zawsze traktować poważnie i bez wątpienia będzie to trudny mecz i o punkty również nie będzie łatwo.

Lewy obrońca Bensebaini, środkowy obrońca Doucoure i pomocnik Kone nadal są kontuzjowani. Napastnik Embolo i defensywny pomocnik Zakaria oraz ofensywny pomocnik Thuram też mają niewielkie problemy zdrowotne.

Bayern, zwycięzca z poprzedniego sezonu, z pewnością ma duże nadzieje na tytuł w nadchodzącym, ponieważ właściwie wszystko poza zdobyciem trofeum byłoby dla nich rozczarowujące.

Powolny początek przygotowań jest nieco niepokojący, ponieważ nie odnotowali pozytywnego wyniku z czterech meczach, ale z pewnością nie może to być wyznacznikiem ich obecnej formy, ponieważ ich jakość w każdym aspekcie gry daje im ogromną przewaga, ale nie ma wątpliwości, że jeszcze nie trafili w odpowiednią formę.

Lewy obrońca Hernandez, prawy obrońca Pavard i defensywny pomocnik Roca są kontuzjowani. Pomocnicy Coman i Tolisso pozostają w tej chwili niepewni występu.

Gladbach vs Bayern H2H
08.05.21 Bayern Monachium vs B. Monchengladbach 6 : 0
08.01.21 B. Monchengladbach vs Bayern Monachium 3 : 2
13.06.20 Bayern Monachium vs B. Monchengladbach 2 : 1
07.12.19 B. Monchengladbach vs Bayern Monachium 2 : 1

Ich powolny start w przedsezonowych grach zdecydowanie nie może być przypadkiem, podobnie jak zwycięstwo Gladbach w ich pojedynku kilka tygodni temu. Niewątpliwie Bawarczycy dopiero odnajdują swoją formę, a dobrze grająca u siebie Borussia na pewno nie pozwoli na łatwą grę Bawarczykom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 sierpnia, 20:301 (HA: 1)2.01
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.