Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Midtjylland – Aarhus, rozgrywany w ramach duńskiej Super Ligi, w poniedziałek 24 maja 2021 roku, o godzinie 17:00.

Przed nami ostatnia kolejka sezonu w Danii, a walka o mistrzostwo jest dramatyczna i bardzo zacięta. W poprzedniej kolejce Midtjylland przegrało na wyejździe z Kopenhagą 4:2 i straciło prowadzenie w tabeli na rzecz Brondby.

Było to już 3 z rzędu spotkanie bez zwycięstwa dla dzisiejszych gospodarzy, wcześniej zremisowali oni z Randers u siebie 1:1 oraz przegrali na wyjeździe z Brondby 3:1. Teraz tylko wygrana w dzisiejszym meczu pozostawia nadzieję na zdobycie mistrzostwa.

Przeciwnikiem Midtjylland będzie dziś Aarhus – drużyna która zajmuje 4 miejsce w tabeli, już bez szans na awans oraz bez zagrożenia spadkiem na niższą pozycję, tak więc motywacyjnie na pewno nie będą na najwyższym poziomie.

W poprzedniej kolejce Aarhus przegrało u siebie z Brondby 1:2, w szalonym meczu w którym gospodarze nie wykorzystali karnego oraz grali w przewadze jednego zawodnika od 35 minuty.

Midtjylland musi dziś wygrać i moim zdaniem bez problemu osiągnie ten cel. Własny stadion, większa motywacją oraz chęć rehabilitacji za poprzednie wyniki będzie po stronie gospodarzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 maja, 17:0011.53 (Wynik – 4:0)
Betclic
Odbierz bonus 550zł w Betclic już teraz!

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.