LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Molde – Ferencvaros, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 23 września 2020 roku, o godzinie 21:00.

Drużyna Molde miała ogromne szczęście w ostatnim meczu kwalifikacyjnym przeciwko Qarabaq z Azerbejdżanu, kiedy to udało im się wyjść obronną ręką z na prawdę poważnych tarapatów. Piłkarze tego klubu ​​nie poddali się po pierwszej części meczu, kiedy to zostali zepchnięci do defensywy i słabsi w każdym segmencie gry.

W drugiej części meczu Qarabag nadal przeważał, ale nie zdołał zdobyć zwycięskiego gola, więc o awansie decydowała dogrywka i jak się później okazało również rzuty karne. Molde zmarnowało świetną okazję w 102. minucie, kiedy Hussain zmarnował rzut karny.

Drużyna z Norwegii była bardziej skoncentrowana, ponieważ wygrała serię jedenastek i awansowała do IV rundy kwalifikacyjnej, być może trochę niezasłużenie. Ich ogólne występy nie wyglądają teraz zbyt dobrze, ponieważ ponieśli porażkę w ostatniej kolejce Eliteserien przeciwko Valerenga 2:1, grając na wyjeździe.

Ferencvaros przystępuje do tego meczu z wysokim morale, ponieważ był w stanie wyeliminować faworyzowane Dynamo Zagrzeb z Chorwacji, wygrywając u siebie 2:1.

Świetnie grający w ostatnim czasie Ferencvaros wygląda na zespół, który jest bliżej zwycięstwa w tym meczu. Mają za sobą dobre występy w OTP Bank Liga, gdzie obecnie mają passę dwóch zwycięstw z rzędu i zajmują 2 miejsce w tabeli.

Mecz w wykonaniu obu drużyn, może być rozgrywany w defensywnym stylu, ale jeśli którykolwiek z zespołów może być groźniejszy pod bramką rywala to będzie to Ferencvaros, nawet przy mniejszym posiadaniu piłki. Myślę, że przy aktualnej dyspozycji Węgrzy nie przegrają tego meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 września, 21:00X21.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.