Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Monaco – Nantes, rozgrywany w ramach francuskiej League 1, w piątek 6 sierpnia 2021 roku, o godzinie 21:00.

Mecz otwarcia nowego sezonu w Ligue 1, w którym Monaco, na pewno będzie chciało co najmniej powtórzyć miejsce z poprzedniego, czyli znaleźć się w TOP3.

Swoją kampanię w Lidze Mistrzów rozpoczęli dość pewnie, ponieważ w pierwszym meczu na wyjeździe udało im się wygrać ze Spartą Praga 0:2.

Ich stabilnie grająca ofensywa wykonała dobrą robotę, stwarzając sytuacje strzeleckie, z których dwie udało się zamienić na bramki. Obrona równeż spisała się bardzo dobrze, nie tracąc bramki przez 90 minut, tworząc w ten sposób ładne tło dla nadchodzącego otwarcia z Nantes.

Monako pozyskało napastnika Boadu z AZ Alkmaar, przybyli też pomocnicy Jakobs (Koln) i Lucas (Lyon). Prawy obrońca Henrichs został sprzedany do RB Lipsk, lewy Ballo-Tour trafił do Mediolanu, a skrzydłowy Onyekuru dołączył do Olympiakosu.

Z drugiej strony Nantes nie miał meczu o stawkę od ostatniego sezonu, który zakończył się w maju, ale brali udział w sześciu meczach przygotowawczych, ale nie mogą być z nich zadowoleni, ponieważ ponieśli cztery porażki i odnieśli tylko dwa zwycięstwa .

Nantes uniknął spadku w zeszłym sezonie i zdecydowanie ich celem w nadchodzącym będzie uniknięcie nieprzyjemnego scenariusza, w którym do końca musieli walczyć o utrzymanie.

Monako vs Nantes H2H
31.01.21 Nantes vs Monako 1 : 2
13.09.20 Monako vs Nantes 2 : 1
25.10.19 Nantes vs Monako 0 : 1

Niewiele można powiedzieć o nadchodzącym starciu, bo po prostu przepaść jakościowa między zespołami jest oczywista. Monako, ze swoim ostatnim zwycięstwem w Europie, z pewnością oczekuje tutaj tego samego, a ich pozytywny wynik z różnicą przynajmniej jednej bramki powinien być całkiem rozsądnym zakładem, przynajmniej moim zdaniem.

Napięty harmonogram nie powinien im teraz tak bardzo doskwierać ponieważ mają pozytywny wynik przed rewanżem u siebie ze Spartą.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 sierpnia, 21:001 (HA: -1)1.77
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.