Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Napoli – Juventus, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w sobotę 11 września 2021 roku, o godzinie 18:00.

Napoli znakomicie rozpoczęło nowy sezon. Wygrali dwa pierwsze mecze ligowe, a w przedsezonowych meczach towarzyskich zanotowali 6 zwycięstw w 6 rozegranych meczach.

Mimo, że w Serie A grali z Venezia i Genoa, to trzeba docenić postawę piłkarzy z Neapolu.

Napoli ma przyzwoite wyniki u siebie przeciwko Juventusowi. Wygrali z nimi swoje ostatnie 2 mecze u siebie w lidze, a teraz wyglądają na lepszą drużynę. Dużym impulsem dla nich będzie duża liczba kluczowych nieobecnych w składzie Juventusu.

Juventus z pewnością ma problemy w klubie. Naprawdę nie sądzę, żeby 36-letni Ronaldo odszedł, gdyby nic nie działo się za kulisami. Z całym szacunkiem dla wszystkich fanów Juve, ten zespół w poprzednim meczu z Empoli przegranym u siebie 0:1, wyglądał jak zespół Serie B.

Największe zagrożenie Juve w ataku, Dybala i Chiesa, są wykluczeni z dzisiejszego wielkiego starcia. Lista nieobecnych Juventusu jest długa, ponieważ Allegri nie może liczyć na Alexa Sandro, Arthura, Bentancura, Cuadrado, Danilo, Ramseya.

Morata prawdopodobnie poprowadzi linię ataku, a Kulusevski zagra zaraz za nim. Poza tym nie widzę żadnego zagrożenia ze strony piłkarzy Juventusu.

Z pewnością jest wiele innych miejsc, w których Juventus wolałby się zapuścić w pogoni za pierwszym zwycięstwem w sezonie, niż stadion Napoli. Wierzę, że doświadczona drużyna Napoli, która jest silna u siebie, zdobędzie dziś 3 punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 września, 18:0012.35
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.