LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Nioman Grodno – Ruch Brześć, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej, w sobotę 9 maja 2020 roku, o godzinie 16:00.

Nioman Grodno przystępuje do tego meczu po wyjazdowej porażce 3:1 z BATE Borisov w zeszły weekend.

Drużyna gości przegrywała już 2:0 po 17 minutach po golach Dubajicia i Stasevicha. Jednak na przerwę schodzili z jednobramkową stratą po bramce strzelonej w 31 minucie gry.

Przewaga posiadania piłki i groźniejszych okazji była jednak po stronie BATE które to ustaliło wynik meczu z 70 minucie.

Bilans ostatnich 5 meczów Nioman to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. W tabeli zespół jest na 14 pozycji – tuż nad strefą spadkową, nad którą ma jednak 5 punktów przewagi.

Ruch Brześć znajduje się w nieco tylko lepszej sytuacji, ponieważ z 9 punktami jest na 11 miejscu w tabeli.

Jednak największym problemem tej drużny, jest aktualnie słaba gra w ofensywie i problem ze strzelaniem bramek.

W dotychczas rozegranych 7 kolejkach w tylko jednym meczu z udziałem tej drużyny padł więcej niż jeden gol. Było to w poprzedniej kolejce kiedy to Ruch zremisował u siebie z Haradzieja 1:1.

W pozostałych 6 meczach Ruch remisował bezbramkowo (2 razy) oraz również dwukrotnie wygrywał 1:0 i dwukrotnie przegrywał 0:1.

Łączna liczba strzelonych bramek przez Ruch Brześć w tym sezonie to 3!

Myślę że i w tym spotkaniu nie będziemy oglądać widowiska obfitującego w wiele goli, bowiem przeciwnikiem Ruchu jest drużyna w słabej formie, bez bramkostrzelnych napastików.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 maja, 16:00under2.51.46 (Wynik – 2:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *