LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Pogoń Szczecin – Warta Poznań, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w sobotę 1 maja 2021 roku, o godzinie 17:30.

Pogoń Szczecin zajmuje w tabeli Ekstraklasy 3 miejsce z dorobkiem 50 punktów po 27 kolejkach i taką samą liczbą punktów jak drugi w zestawieniu Raków Częstochowa. Przewaga pierwszej trójki nad resztą stawki jest ogromna i niezagrożona.

Portowcy przystępują do tego spotkania po niespodziewanej, wyjazdowej porażce ze Stalą Mielec w poprzedniej kolejce 1:0. Była to pierwsza przegrana tej drużyny po serii 3 kolejnych zwycięstw z Wisłą Płock u siebie 2:0, Podbeskidziem 0:1 na wyjeździe oraz z Górnikiem Zabrze u siebie 1:0.

Warta Poznań jest największym zaskoczeniem tego sezonu Ekstraklasy. Beniaminek plasuje się aktualnie na 4 pozycji z 39 punktami na koncie ale w tej części tabeli jest niebywały ścisk ponieważ 8 drużyna ma tylko 1 punkt straty do Warty.

W poprzedniej kolejce Warta wygrała u siebie z Jagiellonią 2:0.

W grze obu zespołów rzuca się w oczy bardzo mała ilość traconych bramek, ale również w ofensywie te drużyny jakoś szczególnie nie błyszczą. W poprzednich 4 meczach Warty oraz Pogoni padło mniej niż 2.5 gola.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 maja, 17:30under2.51.76
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *