LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Polska – Albania, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w czwartek 2 września 2021 roku, o godzinie 20:45.

Polska musi jak najszybciej zapomnieć o swoim kiepskim występie podczas EURO 2020, kiedy to nie udało się naszej reprezentacji wyjść z grupy.

Nasze występy w eliminacjach do Mistrzostw Świata są co najmniej przeciętne i zdecydowanie potrzebujemy pozytywnego bodźca, na dalszą cześć rozgrywek.

W grupie z Anglią, Węgrami, Andorą, San Marino i Albanią zajmujemy 4. miejsce, mając o trzy punkty mniej niż Węgrzy.

Polska zanotowała do tej pory wszystkie możliwe wyniki, remis 3:3 z Węgrami, zwycięstwo 3:0 nad Andorą u siebie i porażkę 2:1 w ostatnim meczu na wyjeździe z Anglią.

Albania wykonała dobrą robotę w łatwych meczach z Andorą i San Marino, ponieważ oba mecze wygrali 0:1 w pierwszym i 0:2 w drugim (oba na wyjeździe), ale przeciwko Anglia, nie zdołali wywalczyć punktów przegrywając zgodnie z przewidywaniami 0:2 u siebie.

Obecnie znajdują się na 3 miejscu we wcześniej wspomnianej grupie, wykazując przyzwoitą siłę przeciwko reprezentacjom o niższej jakości, ale nie jestem pewien, czy poradzą sobie z wyzwaniem przeciwko Polsce w nadchodzącym spotkaniu.

Polska vs Albania H2H
27.05.08 Polska vs Albania 1 : 0
29.05.05 Polska vs Albania 1 : 0

Jak wspomniałem wcześniej, Polacy będą starali się jak najszybciej zapomnieć o turnieju EURO 2020, a jednym ze sposobów jest odnotowanie pozytywnego wyniku w swoim pierwszym meczu o stawkę po niepowodzeniach na EURO.

Różnica w jakości jest oczywista, a przy bardziej pewnym podejściu zwycięstwo gospodarza z co najmniej jedną bramką przewagi, nie wygląda tak nierealistycznie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 września, 20:451 (HA: -1)1.99
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *