Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Polska – Rosja, rozgrywany w ramach meczów towarzyskich we wtorek 1 czerwca 2021 roku, o godzinie 20:45.

Polska przygotowuje się obecnie do udziału w swoich czwartych z rzędu mistrzostwach Europy, desperacko próbując poprawić swój bilans meczów, ponieważ udało im się wygrać tylko raz w ostatnich pięciu występach międzynarodowych.

Udało im się powalczyć, do pewnego poziomu z faworyzowaną Anglią podczas ostatniego meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata w marcu, ale mimo to Polacy ponieśli porażkę 2:1 w Londynie.

Jednak Orły są bardziej pewne siebie na własnym terenie i mogą rywalizować ja równy z równym w niemal każdą reprezentacją Europy.

W polskiej drużynie nie zagra obrońca Reca (14/0, Crotone), Walukiewicz (3/0, Cagliari), pomocnik Grosicki (83/17, West Brom), Szymański (11/1, Dynamo Moskwa) i napastnik Piątek (18/8, Hertha) w porównaniu z poprzednimi powołaniami.

Dla Rosjan będzie to piąty z rzędu start w mistrzostwach Europy, ale podobnie jak ich przeciwnicy starają się poprawić swój bilans na arenie międzynarodowej, ponieważ obecnie mają tylko dwa zwycięstwa w ostatnich dziewięciu meczach.

Ostatni raz zagrali w marcu w eliminacjach do Mistrzostw Świata, kiedy na wyjeździe ze Słowacją ponieśli zaskakującą porażkę 2:1.

Rosjanom brakować będzie bramkarza Guilherme (16/0, Lokomotiw Moskwa), obrońców Smolnikowa (30/0, Krasnodar), Neustadtera (13/1, Dynamo Moskwa), Kutepowa (13/0, Spartak Moskwa) i pomocnika Achmetowa (8 / 0, CSKA Moskwa) w porównaniu z poprzednimi wezwaniami.

Polska vs Rosja H2H
12.06.12 Polska – Rosja 1: 1
22.08.07 Rosja – Polska 2: 2

Te dwie reprezentacje mają wszystko, by bez wahania podejść ofensywnie do tego starcia, ponieważ oprócz ich potencjału ofensywnego istnieje pewna dawka rywalizacji, która sięga daleko w przeszłość.

Jak wspomniano, Polska jest dobra u siebie, ale Rosjanie są w stanie odpowiedzieć w przypadku straconego gola, więc byłoby naprawdę zaskakujące, gdyby jednej stronie udało się wyjść z tego spotkania z czystym kontem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 czerwca, 20:45BTTS (co to jest?)1.83
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.