Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Qarabag – Ferencvaros, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 3 sierpnia 2022 roku, o godzinie 18:00.

Mimo że ich sezon ligowy jeszcze się nie rozpoczął, Qarabag prezentuje się całkiem nieźle w rozgrywkach kwalifikacji Ligi Mistrzów.

Udało im się wyeliminować Lecha Poznań, a ostatnio szwajcarski Zurych, w którym zespół z Azerbejdżanu miał pewne trudności w rewanżu na wyjeździe, ale wykazali się dużą wytrwałością, gdyż po dogrywce z powodzeniem zremisowali 2:2. zdobywając bilet do następnej fazy.

Pomocnik Almeida (16/0) i napastnik Kady (25/12) są zawieszeni. Środkowy obrońca Medina (23/1) nie jest pewny występu. Statystyki pochodzą z poprzedniego sezonu.

Ferencvaros odbił się w rewanżowym meczu na wyjeździe ze słowackim Slovanem Bratysława i skutecznie odrobił stratę z pierwszego meczu przekonującym zwycięstwem 1:4.

Kilka dni później ledwo uniknęli straty punktów w meczu ligowym na Groupama Arena przeciwko Puskas Academy, kiedy odnieśli zwycięstwo z minimalnym wynikiem, strzelając jedynego gola tuż przed końcowym gwizdkiem. Zdecydowanie mają nieco punktów w swojej grze do poprawy, ale to był ich pierwszy mecz w OTP Bank Liga, więc obiektywnie rzecz biorąc nie jest to jakoś bardzo niepokojące.

W drużynie gości dalej zabraknie napastników Zubkowa i Haraiszwilego, a także napastnika Boliego, wszyscy trzej nie grali do tej pory.

Qarabag pokazuje jak dotąd wielką siłę w rozgrywkach kwalifikacyjnych i po prostu nie sądzę, żeby zmienili cokolwiek w nadchodzącym starciu z węgierskim zespołem.

Jednak Ferencvaros woli otwarte spotkania, niezależnie od przeciwników, więc biorąc pod uwagę wszystkie fakty, które są zawarte w tym równaniu, po prostu nie sądzę, żeby jedna drużyn zakończy z czystym kontem to spotkanie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 października, 21:0022.05
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.