LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Rangers – Sparta Praga, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 25 listopada 2021 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Rangers przystępuje do tego spotkania po porażce w miniony weekend w pucharze ligi szkockiej z Hibernian 1:3 u siebie. Była to pierwsza od dłuższego czasu przegrana Rangersów, ale można to zrzucić na niezbyt duży prestiż rozgrywek.

W Lidze Rangersi radzą sobie bardzo dobrze, mają bardzo dobry bilans ostatnich meczów – 4 zwycięstwa oraz 2 remisy. W tabeli zajmują pozycję lidera z dorobkiem 30 punktów po 13 meczach.

Jeśli chodzi o Ligę Europy to Rangersi walczą o drugą pozycję właśnie ze Spartą, mając na koncie taką samą liczbę punktów – 4 po 4 meczach, więc ten mecz jest arcy ważny dla obu zespołów,

Sparta w poprzedniej kolejce ligowej przegrała na wyjeździe ze Slovacko 4:0. Drużyna z Pragi wygrała zaledwie jedno z 4 poprzednich spotkań.

W tabeli ligowej Prażanie zajmują dopiero 4 pozycję ze stratą 5 punktów do lidera – Slavii.

Faworytem tego meczu są Rangersi i moim zdaniem podejdą do niego z maksymalną koncentracją, aby wykorzystać atut własnego boiska, wygrać ten mecz i niemal zapewnić sobie awans do kolejnej rundy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 listopada, 21:0011.78

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *