Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dni na mecz Rapid Wiedeń – Wolfsberger, rozgrywany w ramach austriackiej Bundesligi, we wtorek 9 lutego 2021 roku, o godzinie 20:30.

Rapid Wiedeń znajduje się aktualnie w kapitalnej dyspozycji, wygrywając mecz za meczem. Drużyna z Wiednia ma na koncie 4 zwycięskie mecze z rzędu w lidze, oraz 2 wygrane mecze towarzyskie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

Rapid przystępuje do tego starcia po wyjazdowej wygranej 1:2 z bardzo silnym, znajdującym się w czołówce tabeli LASK Linz. Drużna Rapidu co prawda nie przeważała w posiadaniu piłki, ale umiała w pełni wykorzystać stworzone okazje co bardzo dobrze świadczy o ich dyspozycji.

W tabeli Rapid ustępuje tylko Salzburgowi do którego traci 1 punkt, więc perspektywa fotela lidera jest całkiem możliwa.

Wolfsberger po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej wygrał w poprzedniej kolejce pierwszy ligowy mecz w tym roku z St. Polten na wyjeździe 0:2. Do tego drużyna w 2021 roku dołożyła dwa bezbramkowe remisy oraz porażkę z LASK Linz u siebie aż 0:3.

W międzyczasie Wolfsberger awansował do kolejnej rundy Pucharu Austrii wygrywając po dogrywce z drugoligowym Kapfenberg 1:2.

W tabeli ligowej goście zajmują 6 miejsce z dorobkiem 21 punktów po 15 meczach.

Faworytem tego meczy jest zdecydowanie Rapid Wiedeń który walczy o fotel lidera – podbudowany poprzednimi zwycięstwami powinien poradzić sobie w meczu domowym z średnio ostatnio grającym Wolfsberger. Rapid wykorzysta pęd w jakim się znajduje i doliczy kolejne, ważne 3 punkty.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 lutego, 20:3011.71 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.