LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RB Lipsk – Basaksehir, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA we wtorek, 20 Października 2020 roku, o godzinie 21:00.

Lipsk przystępuje do tego starcia z poczuciem pewności swojej siły, ponieważ różnica jakości w obu drużynach jest bardzo oczywista. Piłkarze RB Lipsk zajmują również pierwsze miejsce w jednej z najsilniejszych lig na świecie, zostawiając za sobą monachijskiego giganta o jeden punkt.

Zagrali dobrze w ostatnim meczu Bundesligi, kiedy na wyjeździe pokonali Augsburg 0:2. Goście nie pozwolili na żadne niespodzianki, bo dyktowali tempo, a zdobywając dwie bramki w 45. i 66. minucie (strzelcami Angelino i Poulsen) odnieśli łatwe zwycięstwo w tym meczu.

Lipsk dzieli grupę z Manchesterem Utd, PSG i Basaksehir. Grupa jest silna więc w tym teoretycznie najłatwiejszym meczu Lipsk musi pewnie zdobyć 3 punkty.

Basaksehir przystępuje do tego pierwszego meczu w rozgrywkach Ligi Mistrzów, mając świadomość, że są uważani za outsaiderów tej grupy. Turcy nie są w najlepszej formie, o czym świadczą poprzedniemecze.

Z drugiej strony udało im się odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w zeszłą sobotę z Trabzonsporem wynikiem 0:2 w meczu wyjazdowym. Goście byli skuteczni w 32. i 54. minucie, znacznie lepiej prezentując się w drugiej części meczu. Ich słaby start sprawia że plasują się na 19 miejscu w Super Lidze.

Teraz dzielą grupę z zespołami wymienionymi powyżej, a pod względem jakości nie mają szans z lepszymi drużynami z Anglii, Francji i Niemiec.

Basaksehir naprawdę będzie musiał pokazać coś niesamowitego, aby dotrzymać kroku Niemcom przez całe dziewięćdziesiąt minut. Biorąc pod uwagę wszystko, co do tej pory widzieliśmy z tych dwóch drużyn, naprawdę trudno oczekiwać niczego innego niż przekonującego zwycięstwa Niemców.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 października, 21:001 (HA: -1.5)1.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.