LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RB Lipsk – Leverkusen, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi w sobotę 30 tycznia 2021 roku, o godzinie 18:30.

RB Lipsk przystępuje do tego meczu w ponurych nastrojach, gdyż drużyna walcząca o mistrzostwo kraju, w poprzedniej kolejce przegrała niespodziewanie w meczu wyjazdowym z przed ostatnim w tabeli Mainz – 3:2.

Goście mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przełożyło się to na końcowy wynik, ani na ilość okazji pod bramką rywala czy strzałów na bramkę. Mainz wykorzystało dziury w obronie rywali i zgarnęło ważne 3 punkty.

W tabeli Lipsk zajmuje aktualnie 2 pozycję ze stratą już 7 oczek do Bayernu.

Leverkusen jeszcze w 2020 roku prezentował się bardzo dobrze, zajmując wysokie miejsce w tabeli Bundesligi, ale po przerwie świąteczno – noworocznej, Aptekarze grają bardzo w kratkę. Drużyna wygrała tylko 2 z 7 ostatnio rozegranych meczów, w poprzedniej kolejce przegrywając z Wolfsburgiem u siebie 0:1.

W tabeli Bayer zajmuje 3 pozycję ze stratą 3 punktów do dzisiejszych rywali.

RB Lipsk jest faworytem tego meczu i moim zdaniem wywiąże się z tej roli. Trafia bowiem na nie najlepiej prezentujący się ostatnio Bayer, a podrażniony ostatnią niespodziewaną porażką Lipsk będzie za wszelką cenę chciał utrzymać się w walce o mistrzostwo niemiec.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 stycznia, 18:3011.96
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.