Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Betis – Eibar, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division w poniedziałek 30 listopada 2020 roku, o godzinie 21:00.

Betis przystępuje do tego starcia po zasłużonej porażce w opprzedni poniedziałek z Athletic Bilbao z 4:0, grając na wyjeździe.

Goście nie pokazali prawie nic, bo mimo posiadania piłki nie byli w stanie stworzyć przyzwoitej szansy podczas całego spotkania. Ich linia obrony również nie sprostała wyzwaniu, ponieważ stracili cztery gole, po dwa w każdej połowie, nie mając żadnych rozwiązań dla dobrze grających gospodarzy, więc ta porażka nie była aż tak zaskakująca, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak prezentowali się tego dnia.

Obecnie Betis zajmuje 13. miejsce w tabeli, mając dwanaście punktów na dziesięć rozegranych meczów.

Eibar wykonał całkiem dobrą robotę grając u siebie w ostatnim spotkaniu z Getafe – mecz zakończył się remisem 0:0, gospodarze nie byli faworytem tego meczu, więc wynik można uznać za pozytywny.

Gospodarze wyglądali lepiej w pierwszej części i szkoda, że ​​nie objęli prowadzenia, bo byli znacznie bliżej zdobycia bramki. W drugiej połowie obie drużyny były zadowolone z remisu, więc żadna z nich nie zdecydowała się na agresywne i ofensywne podejście.

Eibar zajmuje 16 miejsce w LaLiga, z dorobkiem 10 punktów.

Obydwa zespoły wykazują dozę niepewności w swojej grze, ale to starcie jest doskonałą okazją do bardziej otwartej gry i odzyskania pewności siebie, która jest im bardzo potrzebna. Mimo że Betis pozostaje faworytem i powinien wygrać ten mecz, nie zmniejszam szansy gości na zagrożenie w nadchodzącym starciu, w którym obu drużynom będzie bardzo trudno utrzymać czyste konto.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 listopada, 21:00BTTS1.84

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.