Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Madryt – Villarreal, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w czwartek 16 lipca 2020 roku, o godzinie 21:00.

Real Madryt pewnie zmierza po Mistrzostwo Hiszpanii. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek ma 4 punkty przewagi nad Barceloną i wszystko w swoich rękach.

Real jest w ostatnim czasie w doskonałej formie. Po wznowieniu rozgrywek w lidze hiszpańskiej, zespoły rozegrały już 9 kolejek. Real wygrał wszystkie 9 meczów, tracąc w nich tylko 3 bramki!

Nie wyobrażam sobie żeby Królewscy nie wygrali tego meczu, bo ostatnie spotkanie sezonu będą grać na wyjeździe, a to zawsze jest utrudnione zadanie dla gości, aby w sposób pewny i przekonujący wygrać takie spotkanie.

Barcelona w przed ostatniej kolejce gra u siebie z Osasuną więc ich wygrana jest niemal pewna, będą więc deptać po piętach Realowi, który mecz z Villarreal musi po prostu wygrać.

Villarreal zajmuje w tabeli 5 miejsce, bez szans na awans do TOP4. Drużyna przystępuje do tego meczu po domowej porażce z Realem Sociedad 1:2.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 lipca, 21:0011.42

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.