LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Sociedad – Huesca, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division w niedzielę 25 października 2020 roku, o godzinie 21:00.

Real Sociedad przystępuje do tego meczu po czwartkowej, wyjazdowej wygranej w Lidze Europy z Rijeką 0:1. Gola na wagę 3 punktów zdobył w doliczonym czasie gry Jon.

W Primera Division Real Sociedad wygrał dwa poprzednie mecze po 3:0, z Betisem oraz Getafe. Po 6 kolejkach ma na koncie 11 punktów i zajmuje 1 miejsce w tabeli.

Huesca jest beniaminkiem Primera Division i radzi sobie w nowych okolicznościach dość słabo. Drużyna nie wygrała jeszcze meczu, a za sobą ma 6 kolejek. Bilans 5 remisów oraz 1 porażka daje im 16 pozycję.

W poprzedniej kolejce Huesca zremisowała u siebie z Valladolid 2:2.

Real jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Ostatnie mecze pokazują, że zarówno defensywa – żadnego straconego gola w ostatnich 3 meczach oraz ofensywa działa wyśmienicie. Drużyna będzie chciała utrzymać fotel lidera, a okazja trafia się do tego dobra ponieważ Huesca nie prezentuje jeszcze poziomu Primera Division.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 października, 21:0011.66
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.