Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Rovaniemi – Lahti, rozgrywany w ramach fińskiej 1 ligi, w czwartek 15 października 2020 roku, o godzinie 17:00.

Rovaniemi gra w tym sezonie fatalnie. Drużyna przystępuje do tego meczu po porażce 4:0 na wyjeździe z HJK Helsinki. W starciu z wyżej notowanym rywalem Rovaniemi było bez szans, przegrywając już 3:0 po pierwszej połowie meczu, a wynik ustalił w 78 minucie Meriluoto.

Drużyna Rovaniemi przegrała 13 z ostatnich 14 meczów w fińskiej Veikkausliiga, strzelając przy tym tylko 8 bramek.

W tabeli gospodarze są na ostatniej pozycji z dorobkiem tylko 5 punktów po 18 kolejkach. Widmo spadku coraz bardziej zagląda w oczy outsaidera tabeli.

Lahti przystępuje do tego meczu po zwycięstwie u siebie z Mariehamn 3:1. Chociaż gospodarze przegrywali po pierwszej połowie 0:1, w drugich 45 minutach potrafili się podnieść i zgarnąć ważne 3 punkty.

W tabeli Lahti zajmuje przyzwoite 7 miejsce z taką samą liczbą punktów jak 6 w tabeli HIFK, więc walka o grupę mistrzowską będzie zażarta (awansuje 6 najlepszych drużyn).

Rovaniemi jest w potężnym kryzysie i nic nie wskazuje na to, aby ich gra się zmieniła. Gościom potrzebne są punkty i z pewnością będą chcieli wykorzystać słabość rywala.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 października, 17:0021.73 (Wynik – 0:4)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.