Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sevilla – Inter Mediolan, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w piątek 21 sierpnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Finał Ligi Europy rozgrywany na stadionie w niemieckiej Kolonii.

Sevilla przystępuje do finału pokonaniu w meczu półfinałowym Manchester United.

Zespół hiszpański przegrywał od 9 minuty po rzucie karnym zamienionym na bramkę przez Fernandesa, ale bardzo cenne okazało się w tym przpadku doświadczenie zespołu Sevilli w Europejskich Pucharach oraz wielkie zaangażowanie oraz chęć zwycięstwa. Gole Suso w 26 oraz de Jonga w 78 minucie gry zapewniły Sevilli finał.

W poprzednich rundach Sevilla wyeliminowała AS Romę, wygrywając 2:0 oraz Wolves 1:0 – oba mecze na neutralnym terenie.

Inter Mediolan jest w tej chwili w formie, której nie pamiętam od długiego czasu. Wspaniała gra w ofensywie, żelazna defensywa oraz wiara w swoje umiejętności pozwala na bardzo swobodne podejście do każdego meczu

Inter bardzo pewnie pokonał w półfinale Szachtar Donieck 5:0, nie pozostawiając wątpliwości kto był lepszy i komu należał się awans.

W tym momencie Inter ma 6 zwycięskich meczów z rzędu oraz 11 meczów bez porażki z rzędu.

Mecz finałowy zapowiada się niezwykle interesująco, Sevilla być może chciałaby zagrać nieco defensywnie, ale ofensywnie usposobiony Inter z pewnością będzie dążył do strzelenia bramek co zapowiada wspaniały spektakl.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 sierpnia, 21:00over2.51.97

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.