Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sheffield Utd – Tottenham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w niedzielę 17 stycznia 2021 roku, o godzinie 15:00.

Dla Sheffield obecny sezon jest katastrofalny. Drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów po 18 rozegranych kolejkach.

Światełkiem w tunelu dla outsaidera Premier League jest poprzednio rozegrany mecz z Newcastle – wygrany na własnym stadionie 1:0. Było to pierwsze w tym sezonie zwycięstwo dla Sheffield.

Również w Pucharze Anglii gracze Sheffield wygrali z Bristol 2:3 na wyjeździe i awansowali dalej.

Tottenham z kolei w nie najlepszych nastrojach przystępuje do dzisiejszego meczu, ponieważ w poprzedniej kolejce tylko zremisowali u siebie z beniaminkiem Fulham 1:1, nie będąc wcale przeważającą drużyną, a remis jest raczej sprawiedliwym wynikiem.

W tabeli Tottenham zajmuje już 6 pozycję (jeszcze niedawno byli liderami) ze stratą 6 punktów do lidera – Manchesteru United.

Tottenham jest faworytem tego meczu, podrażniony ostatnim remisem z Fulham ma idealną okazję aby się zrehabilitować. Sheffield gra w tym sezonie fatalnie i nie zmienia tego faktu nawet ostatnie zwycięstwo z Newcastle. Myślę, że Tottenham skoncentruje swoje siły na ten mecz, aby zapisać łatwe 3 punkty i powalczyć o TOP 4.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 stycznia, 15:0021.62 (Wynik – 1:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.