LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sivasspor – Genclerbirligi, rozgrywany w ramach tureckiej Super Lig, w czwartek 24 grudnia 2020 roku, o godzinie 14:00.

Sivasspor zagrał całkiem nieźle w swoim ostatnim meczu na wyjeździe z Konyasporem, i udało mu się zanotować niewielkie zwycięstwo 0:1.

Wydawali się nieco bardziej pewni swoich możliwości ofensywnych, ponieważ byli bardziej niebezpieczni z piłką przy nogach. Goście uwieńczyli grę bramką w 60. minucie, podczas gdy gospodarze byli po prostu zbyt pasywni, by powalczyć przynajmniej o punkt.

Sivasspor tym zwycięstwem odsunął się od strefy spadkowej. Obecnie zajmują 16. miejsce, mając cztery punkty więcej niż Kayserispor, który znalazł się w strefie spadkowej.

Genclerbirligi zagrał wyrównany mecz ostatnim razem z Ankaragucu u siebie, remisując 1:1.

Jak wspomniałem, obie drużyny były niemal równe w każdym aspekcie gry, więc remis wydawał się całkiem dobrym wynikiem dla każdego z nich. Gospodarze objęli prowadzenie w 58 minucie, podczas gdy goście wyrównali w 74. minucie i ustalili ostateczny wynik w tym starciu.

Genclerbirligi, podobnie jak ich przeciwnicy w tym przypadku, jest blisko czerwonej strefy, mając tylko dwa punkty więcej niż wspomniany wyżej Kayserispor.

Patrząc na historię meczów tych dwóch zespołów, gole nie przychodzą im tak łatwo. W większości spotkań byli w stanie strzelić tylko jednego gola, a ten nie powinien być inny. Logicznie rzecz biorąc, możemy spodziewać się niewielkiej liczby okazji, a jeśli dodać do tego ich ogólną słabą skuteczność w tym sezonie, mecz z małą liczbą bramek jest wysoce prawdopodobny, przynajmniej moim zdaniem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 grudnia, 14:00under2.51.76
Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.