LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Slovan Liberec – Crvena Zvezda, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 10 grudnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

Liberec zdołał zanotować drugie zwycięstwo w Lidze Europy, przeciwko Gent, tym razem na wyjeździe 1:2, po raz kolejny udowadniając, że bukmacherzy się mylili co do szans na zwycięstwo.

Pomimo mniejszego posiadania piłki przez całe spotkanie, goście wykorzystali swoje szanse z lepszą skutecznością i po pięćdziesięciu pięciu minutach spotkania prowadzili 0:2. Gospodarze odpowiedzieli golem zaledwie pięć minut później, ale ich ogólne wyniki są katastrofalne, więc ta porażka, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, nie była wielkim zaskoczeniem.

Liberec nie ma szans na poprawienie swojej pozycji, a europejską przygodę zakończą na 3. miejscu w grupie.

Gracze Red Star wykonali całkiem niezłą pracę w zeszłym tygodniu w Belgradzie, kiedy zdobyli punkt w bezbramkowym meczu z Hoffenheim i zakwalifikowali się do fazy pucharowej, zajmując obecnie 2. miejsce w grupie.

W tym przypadku wystarczył im jeden punkt, więc logicznie rzecz biorąc, zdecydowali się na bardziej defensywne podejście, pozostawiając gościom dyktowanie tempa. Szczerze mówiąc, Hoffenheim zasłużyli na więcej w tym spotkaniu, ponieważ stworzyli kilka okazji, o których warto wspomnieć, szczególnie w drugiej części.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 5:1 dla Crveny – różnica jakości była ogroma. Liberec czeka w niedzielę na ważny i trudny mecz ligowy w kraju, a widać było, że serbska drużyna odpoczywała w miniony weekend. Będąc drużyną, która prawdopodobnie bardziej dąży do pozytywnego wyniku i bardziej dba o system rankingowy UEFA, goście powinni być znacznie bliżej zwycięstwa.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 grudnia, 21:002 (remis=zwrot)1.70 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.