Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Stal Mielec – Podbeskidzie, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w poniedziałek 15 marca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Mecz na dnie tabeli Ekstraklasy, zajmująca ostatnie miejsce Stal Mielec z dorobkiem 16 punktów po 20 meczach podejmuje, przedostanie Podbeskidzie które na koncie ma 2 punkty więcej.

Stal po przerwie zimowej nie wygrała jeszcze meczu i zdecydowanie odstaje od reszty stawki w Ekstraklasie. Bilans Stali po wznowieniu rozgrywek to 3 remisy oraz 3 porażki.

W poprzednim meczu Stal przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice 2:1.

Podbeskidzie bardzo dobrze rozpoczęło rundę wiosenną wygrywając niespodziewanie z Legią u siebie 1:0 oraz z Górnikiem Zabrze również w domu 2:1.

Następnie Bielszczanie zanotowali 4 mecze bez zwycięstwa (3 remisy oraz 1 porażka). W poprzedniej kolejce drużyna z Bielska Białek zremisowała u siebie z Lechią Gdańsk 2:2, zdobywając wyrównującą bramkę w końcówce meczu.

Obie drużyny walczą o utrzymanie w Ekstraklasie i z pewnością nie będą się kwapić do huraganowych ataków, by tego meczu nie przegrać. Ich forma wskazuje na defensywne podejście, raczej pasywny mecz i małą ilość bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 marca, 18:00under2.51.81 (Wynik – 2:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.