LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Szwajcaria – Chorwacja, rozgrywany w ramach meczów towarzyskich, w środę 6 października 2020 roku, o godzinie 20:45

Jeśli chodzi o ostatnie mecze Szwajcaria znalazła się w dość trudnej grupie Ligi Narodów razem z Hiszpanią, Niemcami i Ukrainą, więc ich punkt po dwóch meczach nie jest wielkim zaskoczeniem. Wyglądali przyzwoicie, ale nieskutecznie także w przegranym 2:1 meczu na wyjeździe z Ukrainą we wrześniu, a kilka dni później w meczu zremisowanym 1:1 z Niemcami w Bazylei prezentowali się jeszcze lepiej.

Obrońca Lang (31/3, Gladbach), pomocnicy Steffen (12/0, Wolfsburg), Aebischer (3/0, Young Boys) i napastnicy Embolo (38/4, Gladbach), Ajeti (11/1, Celtic) i Drmic (35/10, Norwich) tym razem nie wystąpią w tym meczu.

Chorwacja odniosła dwie porażki na początku nowej edycji Ligi Narodów UEFA, najpierw na wyjeździe z Portugalią 4:1, trochę rozczarowując, ponieważ Portugalczycy z dużą łatwością pokonali Chorwatów

Kilka dni później zagrali na wyjeździe z Francją i ponieśli kolejną porażkę, tym razem 4:2. Zespół zagrał dużo lepiej niż z Portugalią.

Bramkarz Kalinic (19/0, Aston Villa), obrońcy Vrsaljko (45/0, Atletico Madryt), Mitrovic (12/2, Club Brugge), pomocnik Rakitic (106/15, Sevilla) i napastnik Rebic (36/3, Mediolan) ) nie zagrają tym razem.

Nie ma wątpliwości, że obie drużyny będą zmieniać skład, ponieważ to tylko mecz przygotowawczy do spotkań w Lidze Narodów UEFA. Mimo to spodziewam się, że oba zespoły przystąpią do tego starcia z dużą motywacją.

Ponieważ ostatnio obaj prezentują się znacznie lepiej w ataku, a ponadto powinni wykorzystać ten mecz jako rodzaj wzmocnienia morale.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 października, 20:45BTTS1.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *