Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Termalica Bruk-Bet – Odra Opole, rozgrywany w ramach 1. ligi polskiej, w sobotę 23 lipca 2020 roku, o godzinie 17:40.

Termalica walczy zaciekle o prawo gry w barażach o awans do Ekstraklasy, obecnie zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów. To miejsce zapewnia im grę w barażach, więc drużyna z Niecieczy ma wszystko w swoich rękach, wystarczy tylko wygrać dzisiejszy mecz.

Drużyna Termaliki ma za sobą całkiem udany okres w którym nie przegrała w 4 kolejnych meczach zaliczając 2 remisy i 2 zwycięstwa, tracąc w nich tylko 1 bramkę.

Odra Opole zajmuje w tabeli 12 pozycję z 42 punktami na koncie, a więc bez szans na awans do baraży. Z drugiej strony ich przewaga nad strefą spadkową to 3 punkty, lecz pod nimi w tabeli jest jeszcze kilka drużyn więc mało prawdopodobne, aby zagrażał im spadek.

Drużyna z Opola przystępuje do tego meczu po wygranej u siebie z Olimpią Grudziądz 1:0. Po wznowieniu rozgrywek w czerwcu, Odra przegrała tylko jeden mecz, na wyjeździe z Podbeskidziem 4:3.

Termalica wygra ten mecz, a powód jest jeden, tylko taki wynik gwarantuje im udział w barażach, więc piłkarze wzniosą się na wyżyny, aby jednym meczem nie zaprzepaścić całego sezonu. Ich przeciwnikiem będzie drużyna, która nie gra już praktycznie o nic więc o dobry wynik będzie łatwiej.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 lipca, 17:4011.84 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.