LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ukraina – Bośnia i Hercegowina, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, we wtorek 12 października 2021 roku, o godzinie 20:45.

Ukraińcy w poprzednim meczu eliminacji wygrała na wyjeździe 1:2 z Finlandią, przez co zachowała szansę na 2 miejsce w grupie.

Objęli prowadzenie w 4 minucie po golu Jarmołenki, ale od samego początku był to zacięty mecz. Gospodarze odrobili straty w 29. minucie, ale goście spisywali się dobrze w kontratakach, strzelając kolejną bramkę zaledwie pięć minut później za sprawą Jaremczuka, tym samym ustalając ostateczny wynik, mimo że obie drużyny stworzyły kilka przyzwoitych okazji w drugiej części.

Ukraina jest na 2. miejscu w tabeli, mając cztery punkty mniej w porównaniu z prowadzącą Francją.

Gospodarzom brakuje obrońców Mykhalichenko (6/0, Anderlecht), Konoplya (3/0, Szachtar), Mykolenko (21/1, Dynamo Kijów), pomocników Zinchenko (46/7, Man City), Buyalskiy (9/0, Dynamo Kijów), Makarenko (15.0, Fehervar), Konoplanka (86.21, Szachtar), Bezus (24.05., Gent) w porównaniu z poprzednimi powołaniami.

Bośnia i Hercegowina spełniła oczekiwania w ostatnim meczu wyjazdowym z Kazachstanem, odnosząc ważne zwycięstwo 0:2.

Prevljak strzelił pierwszego gola dla gości w 25 minucie, dając im więcej pewności w drugiej części. Ten sam zawodnik zdołał po raz kolejny znaleźć drogę do bramki w 66., przypieczętowując los gospodarzy w tym spotkaniu .

Bośnia zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli, mając dwa punkty straty w porównaniu z przeciwnikiem w nadchodzącym spotkaniu, ale jeden mecz rozegrany mniej.

W drużynie gości nie zagrają obrońcy Sanicanin (13/0, Partizan), Susic (6/0, Cluj), pomocnicy Pjanic (102/17, Besiktas), Loncar (11/0, Ferencvaros), Krunic (21/2, Mediolan) w porównaniu z poprzednimi meczami.

Oba zespoły przystępują do tego meczu po zwycięstwach zwiększających morale, ale biorąc pod uwagę, że Ukraina ma jeden rozegrany mecz więcej niż Bośnia, i tylko 2 punkty przewagi, stwarza presję na zwycięstwo.

Zwycięstwo jest dla nich koniecznością, jeśli chcą utrzymać swoje drugie miejsce, a biorąc pod uwagę fakt, że mają przewagę na własnym gruncie i ogólnie lepszy skład, jestem przekonany, że uda im się to wywalczyć.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 października, 20:4511.75
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *