LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ukraina – Cypr, rozgrywany w ramach meczów towarzyskich, w poniedziałek 7 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Niepokonana do tej pory w 2021 roku Ukraina na pewno będzie próbowała zakończyć przygotowania do EURO podnoszącym morale zwycięstwem.

Zagrali dobrze w ostatnim meczu towarzyskim przeciwko Irlandii Północnej, gdy udało im się odnieść zwycięstwo 1:0 u siebie.

Gospodarze wyglądali bardziej niebezpiecznie w pierwszej części i zasłużenie objęli prowadzenie w 10. minucie po golu Zubkowa, zachowując kontrolę nad grą przez całe spotkanie, i zakończyli tę walkę bez większych trudności.

Bramkarz Łunin (6/0, Real Madryt), obrońca Mykhalichenko (6/0, Anderlecht), pomocnicy Konoplanka (86/21, Szachtar), Kowalenko (32/0, Atalanta) i napastnik Moraes (11/1, Szachtar) tym razem nie zagrają.

Nikogo nie powinno dziwić, że Cypr będzie oglądał z przed telewizora kolejny ważny turniej. Drużyna Cypryjska w ostatnich pięciu meczach wypadła naprawdę kiepsko, bo udało im się zdobyć zaledwie jedną bramkę.

W zeszły piątek rozegrali międzynarodowy mecz towarzyski na Węgrzech, ponosząc spodziewaną porażkę 1:0.

Cypryjczycy przegrywali od 36 minuty ale ich ogólne wrażenie w drugiej części było nieco lepsze, gdyż pokazali przyzwoitą grę, niestety zabrakło im większej koncentracji na finiszu, by wywalczyć przynajmniej remis.

Goście zagrają bez bramkarza Demetriou (6/0, Apollon), obrońców Laifisa (42/3, Standard Liege), Shelisa (4/0, APOEL), pomocników Tzionisa (8/0, Omonia), Katelarisa (10/1, Apollon) ) i napastników Sotiriou (47/10, Ludogorets).

Ukraina vs Cypr H2H
24.03.16 Ukraina vs Cypr 1 : 0
06.02.08 Cypr vs Ukraina 1 : 1

Jak już wspomniałem, Ukraina z pewnością spróbuje zakończyć swoje przygotowania z pozytywnym wynikiem, a patrząc na wrażenie, jakie jej przeciwnicy pozostawili do tej pory w tym roku, nie powinno to być wcale takie trudne.

Mówiąc najprościej, Cypryjczyków nie można tutaj uważać za drużynę konkurencyjną, natomiast jestem przekonany, że Ukraińcy postarają się wyciągnąć z tego spotkania jak najwięcej.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 czerwca, 18:001 (HA: -1.5)2.15
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.