LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Utrecht – Heerenveen, rozgrywany w ramach holenderskiej Eredeivisie, w piątek 2 października 2020 roku, o godzinie 20:00.

Utrecht idealnie wykonał swoją pracę w poprzednim meczu z Waalwijk, wygrywając i siebie 3:1. Grali z wielkim rozmachem w pierwszej części meczu, jako pierwsi strzelając bramkę w 40 minucie.

Goście dobrze zareagowali w 59. minucie strzelając wyrównującą bramkę za sprawą Damascana, wyraźnie podnosząc swój poziom gry w drugiej połowie, ale nie na tyle, aby kwestionować zwycięstwo gospodarzy. Gospodarze ponownie objęli prowadzenie w 74. minucie, a ostateczny wynik w tym meczu ustalono w 85. minucie.

Utrecht jest obecnie na 9. miejscu w tabeli i mogą być bardzo zadowoleni z tego, jak wyglądają w nowym sezonie.

Heerenveen radzi sobie całkiem dobrze w nowym sezonie Eredivisie, ponieważ mają za sobą trzy kolejne zwycięstwa. W ostatnim meczu wygrali u siebie 1:0 z Venlo.

Gospodarze strzelili jedynego gola w tym spotkaniu z rzutu karnego w 32. minucie. Byliśmy świadkami bardzo ostrej gry ze strony gości w drugiej części meczu i całkiem zasłużenie dwóch zawodników zostało wyrzuconych z boiska, co z pewnością ułatwiło grę gospodarzom.

Heerenveen zajmuje drugie miejsce w tabeli, mając taką samą liczbę punktów jak Ajax, który zajmuje pierwsze miejsce.

Jeśli przyjrzymy się historii meczów między tymi dwoma zespołami, zobaczymy, że obie drużyny były bardzo skuteczne. Nie widzę powodu, dla którego to starcie miałoby być inne, ponieważ zdecydowanie żaden z nich nie czuje się komfortowo w grze defensywnej.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 października, 20:00over2.51.46
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.