Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Villarreal – Manchester United, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w środę 26 maja 2021 roku, o godzinie 21:00.

Betclic
Odbierz bonus 550zł w Betclic już teraz!

Finał Ligi Europy rozgrywany w Gdańsku, z udziałem ograniczonej liczby widzów.

Manchester United przystępuje do tego meczu po wywalczeniu wicemistrzostwa Anglii. Drużyna Czerwonych Diabłów na kilka kolejek przed końcem sezonu, miała już sporą przewagę nad resztą stawki więc grała nieco eksperymentalnym składem, aby dać odpocząć najlepszym graczom.

W ten sposób Manchester w ostatnich 4 spotkaniach zanotował tylko jedno zwycięstwo, do tego dołożył remis oraz 2 porażki.

Villarreal w końcowej tabeli Primera Division zajął ostatecznie 7 pozycję gwarantującą udział w kwalifikacjach do Ligi Konferencji.

W poprzednim meczu Żółta Łódź Podwodna przegrała na wyjeździe z walczącym do końca o mistrzostwo, Realem Madryt 2:1, choć od 20 minuty prowadziła 0:1.

Manchester jest faworytem tego meczu i moim zdaniem poradzi sobie z przeciętną drużyną jaką jest Villarreal. Hiszpanie w tym sezonie nie pokazali nic nadzwyczajnego – ledwo łapiąc się do europejskich pucharów. Manchester natomiast cały sezon grał bardzo solidnie, co potwierdził zdobywając 2 miejsce w lidze – The Citizens byli po prostu nie do pokonania.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 maja, 21:0021.83

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.