LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz West Brom – Birmingham, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w piątek 15 października 2021 roku, o godzinie 21:00.

West Brom przystępuje do tego meczu w kiepskich nastrojach, bowiem drużyna przegrała z niedocenianym Stoke 1:0 na wyjeździe.

Grali nieźle w pierwszej części, ale w drugiej wydawali się dość pasywni, tracąc jedynego w tym starciu gola w 79 minucie, który ustalił wynik meczu. 8 minut wcześniej Stoke nie wykorzystało rzutu karnego.

Niemniej jednak WBA wygląda dobrze w tym sezonie, ponieważ obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli, mając o trzy punkty mniej w porównaniu do liderów z Bournemouth.

Nadal brakuje im środkowego obrońcy O’Shea (5/2) i utalentowanego ofensywnego Tullocha (1/0). Środkowy obrońca Clarke wraca do gry.

Fatalna passa bez zwycięstwa Birmingham trwa nadal, ponieważ przekonująco przegrali ostatni mecz u siebie z Nottingham 0:3.

Szczerze mówiąc, stwarzali okazje w obu częściach meczu, ale brakowało im postawienia kropki nad “i”, na finiszu, w przeciwieństwie do gości, którzy wykorzystali swoje szanse ze znacznie większą precyzją i strzelili trzy bramki w 11., 29. i w 53. minucie.

Birmingham zajmuje 16. miejsce w tabeli, cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Bramkarz Etheridge (1/0) pozostaje kontuzjowany, podobnie jak ofensywny pomocnik Sanchez (2/0).

West Brom vs Birmingham H2H
20.06.20 West Brom vs Birmingham 0 : 0
14.12.19 Birmingham vs West Brom 2 : 3
29.03.19 West Brom vs Birmingham 3 : 2

Mimo że gospodarze przystępują do tego starcia po porażce, ich ogólna forma w tym sezonie jest na innym poziomie niż ich przeciwnik, więc rozsądnie jest uznać ich za zespół, które można zaufać.

Spodziewam się jednak nieco ostrożniejszego podejścia z ich strony, gdyż nie ma absolutnie żadnego powodu, aby podejmować niepotrzebne ryzyko, co prowadzi do wniosku, że to starcie nie będzie aż tak pełne emocji pod względem bramkowym.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 października, 21:001 & under2.53.88
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *