Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz West Brom – Stoke, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w poniedziałek 20 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00.

Stoke
Piłkarze Stoke City bronią się przed spadkiem do League One.

West Brom był faworytem w swoim poprzednim meczu na wyjeździe z Charlton w zeszłą sobotę, jednak zespół zdobył tylko punkt w zremisowanym 2:2 meczu.

Dwukrotnie prowadzili, dzięki bramkom Zohore’a i Robsona-Kanu, jednak gospodarze zostali nagrodzeni za ich zaangażowanie i walkę.

Posiadanie piłki było po stronie gości, jednak sami są sobie winni na taki przebieg meczu, ponieważ zmarnowali wiele dogodnych okazji do zdecydowanie wyższego prowadzenia, tracąc bramki pomimo niewielkiej liczby szans dla gospodarzy.

Pomimo niepowodzenia zespół pozostaje na pierwszym miejscu, ale teraz z zaledwie pięcioma punktami przewagi nad Fulham, które zajmuje 3 miejsce, i to jest teraz mecz, który należy wygrać.

Robson-Kanu powinien prowadzić atak w wersji formacji 4-2-3-1. Lewy obrońca Gibbs (10/1) nie zagra z powodu kontuzji.

Stoke City również było faworytem w pojedynku u siebie z Millwall, ale drużyna zdobyła tylko jeden punkt w bezbramkowym meczu w zeszłą sobotę.

Sama gra nie była zbyt interesująca, nie miała też wielu atrakcyjnych faz, a goście stwarzali dogodniejsze okazje w pierwszej połowie meczu, mimo mniejszego posiadania piłki.

Gospodarze wyglądali nieco bardziej konkretnie w drugiej połowie meczu, próbując zaatakować przeciwnika, mając nawet przewagę jednego gracza w końcowych 10 minutach gry.

Drużyna jest teraz tylko o punkt nad strefą spadkową, z bilansem 3-1-9 w poprzednich 13 meczach, co sprawia, że ​​ten mecz wydaje się dla nich bardzo trudny.


Goście powinni kontynuować grę w formacji 4-3-3 z Campbellem, Vokes i McCleanem jako napastnikami. Shawcross środkowy pomocnik (3/0) doznał kontuzji i nie zagra w tym meczu.

West Brom wygrał 3 ostatnie mecze przeciwko Stoke.

West Brom nie wygrał w ostatnich pięciu kolejkach, jednak przegrał tylko raz w ciągu tych pięciu meczów.

Liczę, że gospodarze zareagują pozytywnie na ostatnie niezbyt dobre wyniki i w końcu jak na lidera tabeli przystało wygrają mecz.

Stoke jest nie pewny w obronie i nie powinien liczyć na choćby jeden punkt. Sam zakład jest nieco ryzykowny, ale prawie wszystko będzie zależeć od dyspozycji gospodarzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 stycznia, 21:0011.83 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.