LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Żodzino – Biełszyna, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej w piątek 27 marca 2020 roku, o godzinie 16:00.

Drużyna Żodzino w najlepszy możliwy sposób rozpoczęła rozgrywki ligi białoruskiej w zeszły weekend, wygrywając na wyjeździe z faworyzowanym Szachtiorem Soligorsk 0:1.

Gola na wagę 3 punktów zdobył w doliczonym czasie gry Ramos, sprawiając tym samym bardzo dużą niespodziankę już na początku rozgrywek.

Przed rozpoczęciem sezonu zespół Żodzino przegrał dwukrotnie z tą samą drużną w Pucharze Białorusi, najpierw u siebie 0:1 a następnie na wyjeździe 2:0.

Jeśli chodzi o gości to pierwszy mecz ligowy przegrali z FC Mińsk u siebie 1:3. Już na początku spotkania objęli prowadzenie za sprawą Kovela, lecz w drugiej połowie zupełnie się pogubili tracąc 3 bramki pomiędzy 50 a 74 minutą gry.

Przewiduje że w meczu tym nie padnie zbyt wiele bramek, gospodarze mają ogromne problemy z ich zdobywaniem, nie tracą również ich zbyt wiele, goście po przegranym pierwszym meczu ligowym również, z pewnością nie będą stawiać ta atak, tak by nie przegrać kolejnego meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 marca, 16:00under2.51.78 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.