LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Zwolle – Feyenoord, rozgrywany w ramach pierwszej ligi holenderskiej, w niedzielę 16 lutego 2020 roku, o godzinie 16:45.

Feyenoord
Drużna Feyenoordu jest teraz w wyśmienitej formie, mając 8 zwycięstw z rzędu.

Gracze Zwolle mają za sobą 4 mecze bez porażki z bilansem jedno zwycięstwo i 3 remisy. Ostatnie ich spotkanie to zremisowany mecz na wyjeździe z Waalwijk. Mecz w którym żadna z drużyn nie dominowała, był to mecz wyrównany, raczej nudny, z małą ilością sytuacji podbramkowych.

Ostatnimi czasy Zwolle osiąga lepsze wyniki ale jest to spowodowane bardziej defensywną taktyką i bardzo małym zaangażowaniem w ofensywę. Poza bezbramkowym remisem z Waalwijk ich wyniki to wygrana 1:0 z Groningen oraz kolejny bezbramkowy remis z Willem II.

W tabeli gospodarze są na 15 pozycji z punktem przewagi nad strefą barażową o utrzymanie.

Feyenoord z kolei jest aktualnie najlepiej grającą drużyną w Eredivisie. Licząc ligę i puchar holandii gracze tego klubu mają na koncie już 8 zwycięstw z rzędu (jedno po dogrywce).

W ostatni czwartek uporali się z pucharze z Hereenveen, wygrywając na wyjeździe 0:1. W lidze natomiast bez problemów uporali się z Emmen, deklasując rywala 3:0.

W tabeli Eredivisie Feyenoord jest już na 3 pozycji, ale z aż 10 punktami straty do prowadzącego Ajaxu.

Feyenoord jest teraz w niesamowitym gazie i nic nie wskazuje na to by zespół Zwolle zdołał ich zatrzymać. Drużyna gości wygrywa ostatnio z każdym i mimo lepszej formy Zwolle nie sądzę, aby zdołali oni zatrzymać rozpędzoną maszynę z Rotterdamu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 lutego, 16:4521.69 (Wynik – 3:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *