LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Slovan Bratysława – Young Boys, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA w środę 21 lipca 2021 roku, o godzinie 20:30.

Slovan spisał się całkiem nieźle w swoim pierwszym meczu u siebie z Shamrock Rovers z Irlandii, kiedy odnieśli planowe zwycięstwo 2:0, ale tydzień później mieli pewne trudności w Dublinie, kiedy ponieśli porażkę 2:1, ale mimo to udało im się awansować.

Obiektywnie patrząc, pokazali się z niezłej strony grając u siebie z Irlandczykami, więc dzisiaj również nie stoją na straconej pozycji.

Kontuzjowany jest bramkarz Sulla (gracz rezerwowy), a także lewy obrońca Lovat (18/2, poprzedni sezon), pomocnik Daniel (35/5, poprzedni sezon) i ofensywny pomocnik Holman (29/11, poprzedni sezon).

Mistrz Szwajcarii z zeszłego sezonu, od maja nie grał meczu o stawkę, ale był zaangażowany w kilka sparingów przygotowawczych, w których trener nieco rotował składem, ale nadal drużyna wykazywała godną pozazdroszczenia skuteczność.

Ponieśli tylko jedną porażkę na pięć meczów, odnieśli trzy zwycięstwa i zremisowali w ostatnim meczu ze Strasburgiem, i zdecydowanie nie przyjadą na mecz otwarcia eliminacji Ligi Mistrzów mając wątpliwości co do ich potencjału ofensywnego.

Środkowy obrońca i kapitan drużyny Lustenberger (33/0, poprzedni sezon) jest kontuzjowany, podobnie jak pomocnik Maier (2/0) i napastnik Nsame (42/26, poprzedni sezon we wszystkich rozgrywkach).

Slovan spisał się dobrze w pierwszej rundzie, ale teraz wiedzą, że będzie to znacznie trudniejsze zadanie z bardzo mocnym przeciwnikiem. Jednak wiedząc, że ich szansa jest w meczu domowym, nie widzę ich zbytnio pasywnych i defensywnych, ponieważ Young Boys wykazuje słabości z tyłu i jest z tego znany, zwłaszcza na wyjazdach. Gole obu drużyn wydają się być najlepszym typem na ten mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 lipca, 20:30BTTS1.67
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *