LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ferencvaros – Zargilis Wilno, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 20 lipca 2021 roku, o godzinie 20:00.

Ferencvaros wykonał swoje zadanie w poprzedniej rundzie przeciwko Pristinie z Kosowa, ponieważ byli dość przekonujący w obu meczach, odnosząc zwycięstwo 3:0 w pierwszym meczu u siebie oraz 1:3 w rewanżu.

Węgierski zespół zaprezentował się znacznie ostrzej w ataku, prezentując lepszą ogólną jakość i zasłużył sobie na miejsce w kolejnej fazie eliminacji Ligi Mistrzów.

Jeśli chodzi o transfery letnie to pomocnik Loncar przyszedł z Rijeki, inny pomocnik Zachariassen z Rosenborga, a napastnik Mmaee z AEL Limassol. To powinno sprawić, że ich drużyna będzie jeszcze mocniejsza, mimo że niektórzy gracze odchodzą z klubu.

Zalgiris miał trudniejsze zadanie w ostatniej rundzie z Linfield z Irlandii Północnej, ale mimo to wyszedł zwycięsko w dwumeczu 2:5.

Wyglądali dobrze podczas swojego pierwszego meczu u siebie, kiedy odnieśli zwycięstwo 3:1, ale napotkali pewne problemy w drugim na wyjeździe, wygrywając co prawda 1:2, kończąc mecz z dwoma graczami mniej na boisku, ale na szczęście bez poważnego wpływu na wynik.

Obrońca Djibril Diaw (11/1) i pomocnik Uzela (9/2) są teraz zawieszeni po otrzymaniu czerwonych kartek na wyjeździe z Linfield.

Ferencvarosowi trudno będzie powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu, kiedy weszli do fazy grupowej Ligi Mistrzów, ale drużyna nie wydaje się słabsza w tym sezonie i oczywiście pozostaje dość silnym faworytem przeciwko i na pewno dużo słabszym indywidualnie gościom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 lipca, 20:001 (HA: -1.5)2.02
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.