Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Leicester – Burnley, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w niedzielę 20 września 2020 roku, o godzinie 20:00.

Druga kolejka angielskiej Premier League. W której zmierzą się Leicester który zajął w poprzednim sezonie 5 miejsce, tracąc TOP 4 dające awans do Ligi Mistrzów w ostatniej kolejce, przegrywając u siebie z Manchesterem United oraz Burnley które zajęło bardzo dobre jak na tę drużynę 10 miejsce.

Leicester w nowym sezonie na pewno będzie się chciał zrehabilitować za fatalną końcówkę sezonu przez którą nie dość, że nie wywalczyli wicemistrzostwa o które przez długi czas zabiegali, ale nawet jak wspomniałem nie zdołali zająć miejsca w pierwszej czwórce, co było dla nich planem minimum.

W pierwszej kolejce bez najmniejszych problemów ograli na wyjeździe beniaminka, West Brom 0:3, dominując zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy to padły wszystkie trzy bramki.

Burnley w nowym sezonie jeszcze nie grali, ponieważ ich mecz zaplanowany na poprzednią sobotę z Manchesterem United nie odbył się.

Przed sezonem gracze Burnley grali jedynie raz w meczu towarzyskim z Preston który zakończył się bezbramkowym remisem.

Ostatni swój mecz o stawkę grali więc 26 lipca z Brighton – przegrany 1:2 u siebie.

Leicester jest faworytem ,tego meczu, gra u siebie i na pewno zrobi wszystko, aby wejść z ten sezon z odpowiednimi wynikami pozwalającymi zająć wysokie miejsce – lepsze od zeszłorocznego sezonu. Zawodnicy są zapewne sfrustrowani końcówką poprzedniego sezonu i w nowym otwarciu zobaczymy ich z dużo lepszej strony.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 września, 20:0011.65
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.