LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Everton – West Brom, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 19 września 2020 roku, o godzinie 13:30.

Everton rozpoczął nowy sezon w najlepszy możliwy sposób, ponieważ odniósł dwa zwycięstwa, zarówno w Pucharze EFL, jak i w Premier League.

W Pucharze rutynowo pokonali Salford 3:0 u siebie, a w pierwszej kolejce Premier League pokonali faworyzowany Tottenham 0:1 na wyjeździe.

Obie drużyny miały w tym meczu swoje szanse, ale goście byli nieco skuteczniejsi, bo w 55 minucie strzelili jedynego w tym starciu gola po strzale Calverta-Lewina, który trafił do piłki po rzucie wolnym. Goście utrzymali prowadzenie do końca spotkania i odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Everton jest obecnie na 7. miejscu w tabeli, gotowy na nadchodzące mecze i być może spróbuje powalczyć o wyższą pozycję, ponieważ zakończył poprzedni sezon na 12. miejscu.

Beniaminek WBA przegrał w pierwszym meczu Premier League przeciwko Leicester 0:3, grając na własnym stadionie.

Wynik mówi wszystko, ten mecz był jednostronny, ponieważ Lisy miały pełną kontrolę nad grą. Druga część meczu była bardziej interesująca, kiedy padły wszystkie trzy gole. Goście strzelili pierwszego w 56. minucie po strzale Castagne. Vardy podwyższył prowadzenie po rzutach karnych w 74. i 84. minucie spotkania. Nie jest to zaskakująca porażka WBA, ponieważ nie dostosowali się jeszcze do zupełnie innego poziomu gry, jaki panuje w Premier League.

Obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, ale to dopiero początek, a tabela z pewnością ulegnie zmianie w najbliższych tygodniach.

Mimo że Everton jest mocnym faworytem w tym meczu, nie uważam ich za przekonujących zwycięzców, ponieważ WBA to zespół znany z mocnej linii obrony. Moim zdaniem w tym spotkaniu nie powinno być zbyt wielu okazji do zdobycia gola, i ciężko będzie którejkolwiek z drużyn wygrać przekonująco ten mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 września, 13:30under2.51.97
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *