Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

LVbet bonus bez depozytu 20zł FREEBET za darmo

Sprawdź jak odebrać darmowe 20zł bez depozytu w LVbet. Z kodem promocyjnym: FORVIP masz to zagwarantowane. Takie bonusy lubimy najbardziej – freebet za darmo za to, że zarejestrujesz swoje konto gracza, aby odebrać ten bonus nie musisz wpłacać, żadnych pieniędzy. Darmowe 20zł dają Ci szansę na przetestowanie LVbet bez konieczności ryzykowania swoimi pieniędzmi.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
 • Wysokość bonusu: 20zł
 • Warunki otrzymania: rejestracja konta gracza przez TEN LINK
 • Kod promocyjny: FORVIP
 • Obrót przed wypłatą: dwukrotny z minimalnym kursem łącznym 2.00
 • Termin ważności: 30 dni od daty otrzymania
 • Warunki wykorzystania: minimum 3 zdarzenia na kuponie z łącznym kursem 2.50 lub większym oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia 1.25

Jak odebrać bonus 20zł?

Po prostu zarejestruj konto klikając w poniższy link (tylko wtedy możesz skorzystać z bonusu) oraz wpisz w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny: FORVIP, wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu. To tyle, poczekaj jeszcze cierpliwie (do 48 godzin), aż pracownik LVbet doda do twojego konta bonus i możesz obstawiać mecze za darmowe 20zł.

KLIKNIJ – MOŻESZ ODEBRAĆ BONUS 20ZŁ JUŻ TERAZ

Darmowe 20zł
Jakub Błaszczykowski na reklamach LVbet

Jest to promocja, niezbyt często zdarzająca się na rynku bukmacherskim, by bukmacher rozdawał za darmo pieniądze. W LVbet masz taką możliwość, a jedyne wymaganie to zarejestrowanie konta u tego bukmachera – to wszystko. Nic Cię to nie kosztuje, a możesz za te dwie dychy obstawić taki kupon, z którego wyciągniesz, kilkaset złotych!

Ważne punkty regulaminu

 • Warunkiem do otrzymania bonusu jest wyrażenie zgody (podczas rejestracji konta) na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LV BET.
 • Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 • Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 20 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.

Powyższy regulamin jest ważny od: 11.10.2017

FAQ

W jaki sposób mogę odebrać bonus?

Wystarczy, że zarejestrujesz konto gracza wpisując podczas rejestracji kod promocyjny: FORVIP – następnie wyślij wiadomość email na adres promocje@lvbet.pl w treści wpisując “Bonus bez depozytu” i swoją nazwę użytkownika. Poczekaj chwilę, a bonus pojawi się na Twoim koncie.

Zarejestrowałem konto gracza i wysłałem wiadomość email, a pomimo to freebet nie został mi przyznany, dlaczego?

Pamiętaj, że jednym z warunków do otrzymania freebetu jest pełna rejestracja konta, czyli przesłanie skanów dokumentu tożsamości do weryfikacji. Poza tym na jedno gospodarstwo domowe, jedno IP, komputer, smartfon, rodzinę przypada tylko jeden freebet. Sprawdź więc czy, ktoś z Twoich domowników nie korzystał już z tej promocji.

Czy wpisanie kodu promocyjnego jest obowiązkowe, aby otrzymać freebet?

Tak, jest to niezbędne do otrzymania darmowego bonusu powitalnego, w wysokości 20zł.

Ile mam czasu na wykorzystanie bonusu?

Freebet o wartości 20zł jest ważny przez okres 30 dni od momentu pojawienia się na Twoim koncie.

Co mogę obstawić za środki bonusowe?

Możesz obstawić tylko kupon kombinacyjny z co najmniej trzema zakładami na kuponie, z kursem łącznym minimum 2.50 i z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.25

Jakie są warunki obrotu wygraną za środni bonusowe przed wypłatą?

Wygraną za środki bonusowe należy obrócić minimum dwa razy, po kursie łącznym co najmniej 2.00 na zakłady z trzy drogową opcją obstawiania (1 X 2) lub inną opcją gdzie są co najmniej trzy możliwości rozstrzygnięcia zakładu. Natomiast w przypadku kuponu kombi co najmniej jedno zdarzenie musi być obstawione z co najmniej trzema możliwościami rozstrzygnięcia z kursem co najmniej 1.50.

Czy mogę obstawić sporty wirtualne za środki bonusowe?

Nie. Sporty wirtualne wyłączone są z tej promocji.

Czy mogę zastosować opcję Cash-Out w kuponach za środki bonusowe?

Cash-Out nie może być użyty w kuponie za środki bonusowe oraz kupon z zastosowaną opcją Cash-Out nie będzie liczony do obrotu wygraną za środki bonusowe.

Ocena bonusu bez depozytu

Kryteria oceny
 • Wysokość bonusu
 • Łatwość otrzymania
 • Obrót przed wypłatą
4.3

W ocenie braliśmy pod uwagę:

Oceniając bonus bez depozytu w LVbet braliśmy pod uwagę wysokość oferowanego freebetu, łatwość otrzymania go oraz wymagany obrót przed wypłatą pieniędzy.