LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Argentyna – Paragwaj rozgrywany w ramach Copa America, dnia 20 czerwca 2019 roku, o godzinie 2:30.

Argentyna Copa America 2019

Argentyna w pierwszym meczu grupowym z Kolumbią, wyglądała prawie tak samo jak podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Świata. Więcej posiadania piłki, ale dość powolne rozgrywanie – jednak wciąż jest to drużyna z dużym potencjałem, która może w każdej chwili odpalić.

Format zawodów jest taki, że nawet zespoły z trzecich miejsc wychodzą z grupy, więc ta porażka nie musi o niczym świadczyć, ale teraz Argentyńczycy potrzebują zwycięstwa.

Paragwaj miał już przewagę dwóch bramek, przeciwko Katarowi dzięki bramkom Cardozo i Gonzaleza, wyglądało to jakby drużyna kontrolowała grę i wynik, ale mimo to mecz skończył się niespodziewanym remisem i stratą cennych dwóch punktów.
Jest to dla nich ogromna porażka i zespół nie może być w pełni usatysfakcjonowany nawet z punktu.

Argentyna powinna dokonać pewnych zmian w składzie po przegranej w pierwszym meczu. 
Nie zdziwiłoby się, gdyby tym razem Di Maria i / lub Aguero usiedli na ławce. 
Paragwajczycy mogą zdecydować się na zmianę lub dwie w składzie obronnym.

Argentyna ma już porażkę na koncie i musi zdobyć w tym meczu trzy punkty, aby nie popaść w jeszcze większe tarapaty. Argentyńczycy mają największe problemy w obronie, widać to w tym i poprzednich turniejach w jakich brali udział.
Z drugiej strony, sami Paragwajczycy są również bardzo zawodni z tyłu, więc myślę, że każda z drużyn strzeli coś w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 czerwca, 2:30BTTS2.05

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *