LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Włochy – Polska, rozgrywany w ramach Mistrzostw Europy U21, dnia 19 czerwca 2019 roku o godzinie 21:00.

Polska u21

Włosi rozpoczęli turniej, najlepiej jak mogli wygrywając z silną Hiszpanią 3:1. Nie był to łatwy mecz, ponieważ już w 9 minucie Dani Ceballos strzelił gola dla Hiszpanii, więc gospodarze musieli gonić wynik od początku meczu. Włoski zespół zareagował jednak bardzo pozytywnie na stratę gola, dzięki dwóm bramkom Chiesy i jednej Pellegriniego z rzutu karnego.

Włosi zagrają w tym meczu bez obrońców Luperto (5/0, Napoli), Kalabrii (19/0, Mediolan), pomocników Valzania (10/0, Frosinone), Depaoli (5/1, Chievo), napastnika Parigini (21/7, Torino)
Pozostali gracze zespółu, dają jednak dużą jakość, w skład którego wchodzi ośmiu graczy, którzy już grali dla włoskiej drużyny seniorów.

Polacy mogą być równie zadowoleni po pierwszym meczu jak Włosi, ponieważ ograli Belgię 3:2 w nieco podobnej sytuacji, gdzie również przegrywali 0:1, po czym strzelili trzy bramki, tracąc jeszcze jedną w końcówce meczu. Polscy piłkarze pokazali, że potrafią dużo jeśli zostawi im się choć trochę wolnego miejsca. Co prawda w meczu z Belgią nie byli częściej przy piłce niż przeciwnicy, ale zdołali wykorzystać bezbłędnie sytuacje, które sobie stworzyli.

Z resztą oba zespoły pokazały, że ich skuteczność w ataku jest bardzo duża.

Ze względu na charakter systemu zawodów, żadna z drużyn nie może być usatysfakcjonowana punktem, ponieważ tylko jedna drużyna (z wszystkich trzech grup) z drugiego miejsca przechodzi do półfinału i niezależnie od wyniku, oczekuje otwartej i ofensywnej gry.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 czerwca, 21:00over 2.51.80

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *