LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Athletic Bilbao – Granada, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w niedzielę 1 grudnia 2019 roku, o godzinie 14:00.

Athletic Bilbao
Athletic Bilbao jest w wyśmienitej formie z bilansem 3 ostatnich wygranych u siebie.

Atletic Bilbao jest w ostatnim czasie w wyśmienitej formie, ma w ostatnich 5 meczach bilans 4 wygrane i 1 remis. Ostatnie ich spotkanie wygrane na wyjeździe z Osasuną 2:1 co prawda przebiegało raczej pod dyktando gospodarzy, ale drużyna Athletic świetnie potrafiła wykorzystać stworzone sytuacje.

Lech w przypadku tej drużyny mecze na wyjeździe i u siebie to zupełnie inna bajka. Stadion w Bilabo to prawdziwa twierdza, gdzie gracze tego klubu bardzo rzadko tracą punkty.

W tabeli zajmują obecnie 6 miejsce ze stratą tylko 3 punktów do 4 miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów, dlatego potrzebują w tym meczu 3 punktów z pogrążoną w kryzysie Granadą.

Goście jeszcze z końcem października zajmowali miejsce na podium w Primera Division, ale ich 4 ostatnie mecze to prawdziwa katastrofa. 3 porażki i remis w poprzednim meczu z Atletico Madryt u siebie to obraz obecnej formy tej drużyny.

Granada spadła w tabeli po meczach listopadowych na 8 miejsce, które z punktu widzenia tej drużyny jest i tak bardzo dobre, ale myślę, że już w tym sezonie się wyszaleli.

Athletic jest zdecydowanym faworytem tego meczu, ma niewiele punktów straty do podium i będzie za wszelką cenę chciał zdobyć w tym meczu 3 punkty z pogrążoną w kryzysie Granadą.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 grudnia, 14:0011.70 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *