LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Strasburg – Lyon, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w sobotę 30 listopada 2019 roku, o godzinie 17:30.

lyon
Drużyna Lyonu zajmuje obecnie nie najlepsze 9 miejsce w tabeli Ligue 1, więc na pewno będzie dążyć do zwycięstwa w tym meczu.

Strasburg podbudował swoje morale po dwóch imponujących zwycięstwach w ostatnich meczach, strzelając w każdym z nich po 4 gole.

Ostatnio było to zwycięstwo z Amiens na wyjeździe 0:4, całkowicie dominując nad przeciwnikiem od pierwszej do ostatniej minuty gry. Zwłaszcza druga połowa była koncertem w wykonaniu piłkarzy Strasburga.

Wcześniej drużyna pokonała u siebie Nimes 4:1.

Zespół ma teraz trzy zwycięstwa w ostatnich czterech kolejkach, zajmując 12 pozycję z przewagą 4 punktów nad strefą spadkową i taką samą stratą do 4 miejsca w tabeli.

Gospodarze nie mają większych problemów z kontuzjami, jedynie pomocnik Prcic (3/0) nie jest pewny występu, ale i tak nie gra zbyt wiele w tym sezonie.

Lyon może mówić o dużym szczęściu wygrywając w poprzedniej kolejce z Nice u siebie 2:1. Zespół Lyonu prowadził już 2:0 po 28 minutach gry, ale skomplikował sobie sytuację czerwoną kartką pod koniec pierwszej połowy. W drugiej części goście zdecydowanie przycisnęli mając aż 78% posiadania piłki, ale zdołali zdobyć tylko jedną bramkę.

Drużyna Lyonu przegrała w środku tygodnia w Lidze Mistrzów na wyjeździe z Zenitem 2:0 i na pewno ten mecz jest teraz ogromnym sprawdzianem dla piłkarzy.

W drużynie gości nie zagra zawieszony za kartki lewy obrońca Marcalem (4/0). Wątpliwe są występy pomocników Mendesa (13/0), Aouara (12/1) oraz Depaya (10/7).

W 9 z ostatnich 11 meczów Strasburga grającego u siebie z Lyonem, padło więcej niż 2.5 gola.

Lyon pozostaje faworytem w tym meczu, jednak ich grze obronnej nie można ufać nawet w przypadku konfrontacji ze słabszymi drużynami jak Strasburg.

Goście powinni mieć przewagę w posiadaniu piłki, ale gole są prawdopodobne z obu stron, ponieważ gospodarze wyglądają imponująco w meczach domowych i zdecydowanie wiedzą, jak grać w kontratakach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 listopada, 17:30over2.51.95 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *